KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271061
nr 1327 1061
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Blåsten". Signerad. Olja på duk, oramad, 100x65 cm
måndag 25 maj 2020
kl 18:00:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano